AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Jak Polacy awansują na najwyższe szczeble globalnych koncernów i zarządzają centralnymi zakupami – panel dyskusyjny

Polska branża zakupowa jest w dobrej kondycji. Coraz więcej firm przenosi tutaj swoje centra usługowe i to menadżerowie z Polski decydują o strategiach zakupowych całych korporacji, często na poziomie globalnym. Wyzwaniem dla firm jest jednak przygotowanie się na coraz większą niepewność co do sytuacji na rynku i zachowań konsumentów. Zapraszamy na Panel Dyskusyjny.

Czytaj więcej

Ulubiony doktor uczestników konferencji – „Doktor Mózg” ponownie na PROCON/ POLZAK 2019!

Proces kształtowania decyzji zakupowych w umysłach menadżerów nadal stanowi dla większości z nich zagadkę, a introspekcja i doświadczenie nie są najlepszymi przewodnikami/doradcami. Brak wiedzy na temat tego jak pracuje umysł w obliczu złożonych problemów decyzyjnych może przynieść ważkie konsekwencje, zauważalne np. w sytuacjach przewidywania sprawdzalności standardu zakupowego.

Czytaj więcej

VUCA: Zimna wojna w biznesie?

Czym jest VUCA? Za zmianami na świecie nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć. Dzisiejsze realia idealnie opisuje rozwinięcie skrótu VUCA (Volatile, Uncertain, Complex, Ambigiuous). Świat jest zmienny, niepewny, złożony i niejednoznaczny. Można jednak sobie z nim poradzić; przetrwać i rozwijać się – trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić.

Czytaj więcej