Tematy konferencji
  • Sustainability and Ethical Sourcing - ESG
  • AI in Procurement - Benefits and Risks
  • Agile Supplier Relationship Management
  • Human Side of Procurement - New Competences in AI World


PROCON POLZAK w liczbach3656
uczestników konferencji


447
prelegentów


115
partnerów


11
edycji konferencjiWelcome our Keynote Speakers


Omid Ghamami
CEO & Chairman of the Board Procurement and Supply Chain Management (PSCM) Institute
Omid Ghamami jest CEO PSCM Institute, twórcą programu certyfikacji CPSCM™ oraz organizacji szkoleniowej dla firm pragnących podnieść swoje umiejętności w zakresie zamówień i negocjacji. Jest globalnie uznawanym autorem, mówcą, trenerem i konsultantem, a prawie 50% firm z listy Fortune 100 to jego byli lub obecni klienci. Wcześniej spędził 18 lat w firmie Intel Corp, zarządzając globalnymi operacjami zakupowymi (zakres o wartości 16 mld USD), gdzie nadano mu przydomek „Ojciec chrzestny planowania negocjacji”.

Opublikował dwie bestsellerowe książki o zamówieniach, liczne artykuły w szanowanych światowych czasopismach, a artykuły lub wywiady na jego temat były publikowane przez SAPAriba, The Economist i Fortune Magazine. Prowadził tysiące godzin konsultacji, szkoleń i wystąpień w ponad 29 krajach, a także regularnie występuje w programie magisterskim z zarządzania łańcuchem dostaw na Harvard University. Jest również założycielem programu i adiunktem profesor zakupów w Los Rios Community College District. Omid posiada tytuł MBA z University of California, gdzie był przewodniczącym klasy.

Jego ostatnie wyróżnienia to:

Top 10 Procurement Influencer in the World (2023), Procurement Magazine
Top 10 Supply Chain Influencer in the World (2023), Supply Chain Magazine
Top 10 Most Iconic Leaders in Supply Chain (2023), CIOLook Magazine
Top 10 Most Inspiring Leaders (2023), Industry Era Magazine
Top 10 Procurement Influencers in the World (2022), Procurement Magazine
Top 10 Most Admired Leaders (2022), Industry Era Magazine
Top 5 Procurement Influencers in the World (2019), CPO Strategy Magazine

Jan Vašek
Assistant Professor<br/>University of Chemistry and Technology in Prague (UCT Prague)
Należy do najlepszych specjalistów w dziedzinie zarządzania zakupami, a nabyte doświadczenie przekazuje studentom oraz zawodowcom. Praktyk i teoretyk. Wykłada na Uniwersytecie Technologiczno-Chemicznym w Pradze oraz jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz ekonomii energii.

Absolwent licznych uczelni. Studiował na Uniwersytecie Palackiego, Harvard University, Oxford University oraz Cranfield University.

Rozległe doświadczenie praktyczne w dziedzinie zakupów zdobywał w firmach Toyota, Inergy, Automotive Lighting oraz Swiss Krono.

Jest inspirującym mówcą, a jego wystąpienia dosłownie wciągają słuchaczy do sedna problemu. Wielokrotnie potwierdziły to oceny uczestników największej konferencji zakupowej w Polsce PROCON/POLZAK, plasujące go w czołówce prelegentów.
Zobacz video z edycji PROCON POLZAK ‘23
PROCON POLZAK '23 - Increasing business value through
Procurement Innovation
 

Dla kogo?

Wydarzenie jest kierowane do kadry zarządzającej i specjalistów odpowiedzialnych za zakupy oraz za zarządzanie łańcuchem dostaw w średnich i dużych przedsiębiorstwach.
  • Dyrektorzy generalni
  • Dyrektorzy, Kierownicy Działów Zakupów
  • Kupcy, specjaliści ds. Zakupów
  • Dyrektorzy finansowi
  • Dostawcy usług B2B